LangFromText je desktopová open-source aplikácia pre tréning jazykov založená na vašej databáze textov. Databázu pre akýkoľvek jazyk môžete kedykoľvek vytvoriť pomocou vstavaných indexerov z webu, alebo lokálnych súborov.

Aplikácia obsahuje:


Class2GUI

  Class2GUI na GitHub-e je jednoduchý nástroj pre generovanie používateľského rozhrania (UI) priamo z typov v .NET knižnici.

Nástroj obsahuje:


Class2GUI

Čo je nové v MyRepositoryClient 1.3


MyRepositoryClient 1.3

  Potrebujete rýchlo a jednoducho vygenerovať inštancie objektov pre test Vašeho nového riešenia? Možno Vám pomôže jeden z mojich starších projektov s názvom SomeObject (pôvodne s názvom RandomPOCOGenerator), ktorý nájdete na GitHub-e..

		
      SOBuilder objBuilder = new SOBuilder();

      var stringArrayRes = objBuilder.Generate(maxRecursionLevel);
      var pocoRes = objBuilder.Generate<SamplePocoClass>(maxRecursionLevel);
      var structRes = objBuilder.Generate<SampleStruct>(maxRecursionLevel);
      var intRes = objBuilder.Generate(maxRecursionLevel);
      var pocoArray = objBuilder.Generate<SamplePocoClass[]>(maxRecursionLevel);

      var dictRes = 
        objBuilder.Generate<Dictionary<string, List<List<SamplePocoClass>>>>(maxRecursionLevel);

      Trace.WriteLine("-------------- GenericGenerateTest Results ----------------------");
      Trace.WriteLine(string.Format("Total {0}", objBuilder.TotalCountOfGeneratedObjects));
      Trace.WriteLine(string.Format("Generating errors {0}", objBuilder.Errors.Count));
		
	

MyRepository jednoduchá správa dokumentov (DMS), Váš vlastný Cloud MyRepository je bezplatné riešenie navrhnuté pre správu a zdieľanie fotoalbumov, dokumentov, videoalbumov a ďalších typov súborov, vybavené integrovaným Web serverom. Viac informácií.

MyRepository (DMS) web interface MyRepository (DMS) web interface

Čo je nové v MyRepositoryServer 1.2


Čo je nové v MyRepositoryClient 1.2


Pôvodná stránka Jpinsoft bola úspešne zmodernizovaná vrátane podpory pre mobilné zariadenia! Verím, že sa Vám bude páčiť.


DeepSound je voľne šíriteľný steganografický nástroj a audio konvertor, pre ukrývanie tajných dát do audio záznamov. Viac informácií.


Čo je nové v DeepSound 2.0

DeepSound Blue Theme   DeepSound Dark Theme


DeepSound je voľne šíriteľný steganografický nástroj a audio konvertor, pre ukrývanie tajných dát do audio záznamov. Viac informácií.Čo je nové v DeepSound 1.6MyRepository jednoduchá správa dokumentov (DMS), Váš vlastný Cloud MyRepository je bezplatné riešenie navrhnuté pre správu a zdieľanie fotoalbumov, dokumentov, videoalbumov a ďalších typov súborov, vybavené integrovaným Web serverom. Viac informácií.Čo je nové v MyRepositoryServer 1.1

MyRepository (DMS) Web rozhranie


Pomocou Game4You vytvoríte vlastnú hru 3D-akčnú hru, ktorú môžete poslať Vašim blízkym. Naviac do Vašej hry môžete vložiť vlastné fotografie, hudbu a otázky. Viac informácií.Čo je nové v Game4You 1.1

Game4You: Create game in quick mode


DeepSound je voľne šíriteľný steganografický nástroj, pre ukrývanie tajných dát do audio súborov wav, alebo flac. Viac informácií.Čo je nové v DeepSound 1.5Chcete pripraviť originálne prekvapenie pre Vašich blízkych? Bezplatná aplikácia Game4You Vám umožňuje vytvoriť 3D hru s Vašimi fotografiami, hudbou a textami. Navyše si môžete prispôsobiť počet nepriateľov a veľkosť virtuálneho sveta hry. Viac informácií.DeepSound je voľne šíriteľný steganografický nástroj, pre ukrývanie tajných dát do audio súborov wav, alebo flac. S DeepSound môžete tiež priamo extrahovať Vaše ukryté súbory z wav, flac, wma lossless, alebo z audio CD stôp. Viac informácií.Čo je nové v DeepSound 1.4MyRepository je užitočné bezplatné riešenie navrhnuté pre vytváranie, spravovanie a zdieľanie fotoalbumov, dokumentov, videoalbumov ale aj ďalších typov súborov. Viac informácií.Čo je nové vo verzii 1.1WebScamin je bezplatný nástroj určený pre konfigurovateľné skenovanie a dolovanie dát z webu. Aplikácia umožňuje používateľom jednoducho získať a následne analyzovať obsah akéhokoľvek množstva webových stránok. WebScamin je založený na modulárnej architektúre, takže .NET vývojári môžu v budúcnosti rozšíriť funkcionalitu aplikácie vytvorením vlastných modulov(plugin-ov) pre špecifické analyzovanie a získavanie údajov z naskenovaných web stránok. Viac informácií.DeepSound je voľne šíriteľný steganografický nástroj, pre ukrývanie tajných dát do audio súborov wav, alebo flac. S DeepSound môžete tiež priamo extrahovať Vaše ukryté súbory z audio CD stôp. Aplikácia môže byť použitá nie len pre zabezpečenie citlivých informácií ale aj ako nástroj na označovanie audio záznamov(wav, flac, audio CD) digitálnou vodotlačou, za účelom ochrany autorstva a označenia pôvodu audio záznamu. Pre zvýšenie bezpečnosti ukrytých súborov, DeepSound podporuje aj ich šifrovanie s použitím AES-256(Advanced Encryption Standard). Viac informácií.MyRepository je užitočné bezplatné riešenie navrhnuté pre vytváranie, spravovanie a zdieľanie fotoalbumov, dokumentov, videoalbumov ale aj ďalších typov súborov.Pomocou MyRepository môžete zdieľať vaše súbory s podporou verziovania, histórie vykonaných operácií nad jednotlivými súbormi a tiež nastavovaním prístupových práv, takže viete určiť, kto môže súbory z Vašeho úložiska prezerať/vkladať/upravovať/mazať. Viac informácií.MyRepository Vlastnosti

Ako začať s MyRepository:


1.) MyRepository - Vaša správa dokumentov Stiahnite a nainštalujte MyRepositoryServer
2.) MyRepository - Váš Cloud Stiahnite a nainštalujte MyRepositoryClient
3.) Spustite MyRepositoryClient a pripojte sa na MyRepositoryServer

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií